Даведка:
+375 (17) 345-30-46

Рэгістратура платных паслуг
+375 (44) 552-46-72
+375 (44) 552-48-37

Рэгістратура прыёмнага аддзялення
+375(17) 345-35-09

Рэгістратура аддзялення лазарнай мікрахірургіі
+375(17) 341-64-71

Рэгістратура афтальмалагічнага кансультатыўна-дыягнастычнага аддзялення
+375(17) 371-00-49
+375 (29) 251-51-99

Факс
+375 (17) 340-58-42

Графік прыёму наведвальнікаў загадчыкамі і ўрачамі аддзяленняў бальніцы

Загадчык аддзялення

Тэлефон

Дзень тыдня

Часы прыёму

Аддзяленне алергалогіі і прафпаталогіі (9-ы паверх 3-і блок)

Дударава Наталля Іванаўна

340-15-33

Аўторак
Серада
Чацвер

10.00 – 11.00
13.00 – 14.00
15.00 – 16.00

Урачы

340-18-66

Штодня *

 

Гінекалагічнае аддзяленне (8-ы паверх 2-і блок)

Вяргейчык Андрэй Мікалаевіч

340-43-44

Аўторак
Серада
Чацвер

10.00 – 11.00
14.00 – 15.00
14.00 – 15.00

Урачы

340-43-22

штодня*

 

Кардыялагічнае аддзяленне (для хворых інфарктам міякарда) № 1 (4-ы паверх 3-і блок)

Варава Надзея Канстанцінаўна

340-47-33

Аўторак
Чацвер

09.00 – 10.00
15.00 – 16.00

Урачы

340-16-44

штодня *

 

Кардыялагічнае аддзяленне (для хворых інфарктам міякарда) № 2 (8-ы паверх 4-ы блок)

Яцэвіч Вольга Мікалаеўна

340-54-33

Панядзелак
Чацвер

15.00 – 16.00
09.00 – 10.00

Урачы

340-51-38

штодня *

 

Неўралагічнае аддзяленне (7-ы паверх 3-і блок)

Дрык Вольга Мікалаеўна

341-83-59

Аўторак
Чацвер

14.00 – 15.00
10.00 – 11.00

Урачы

340-02-44

штодня *

 

Псіхіятрычнае аддзяленне (9-ы паверх 4-ы блок)

Асмалоўская Вольга Леанідаўна

340-04-42

Аўторак
Пятніца

14.00 – 15.00
11.00 – 12.00

Урачы

340-00-24
340-04-45

штодня *

 

Пульманалагічнае аддзяленне №1 (5-ы паверх 3-і блок)

Барысава Таццяна Барысаўна

340-39-33

Аўторак
Чацвер

10.00 – 11.00
15.00 – 16.00

Урачы

340-41-22

штодня *

 

Пульманалагічнае аддзяленне №2 (5-ы паверх 4-ы блок)

Рудая Алена Генадзьеўна

340-46-69

Аўторак 
Чацвер

10.00 – 11.00
15.00 – 16.00

Урачы

340-03-46

штодня *

 

Аддзяленне мікрахірургіі № 1 (6-ы паверх 4-ы блок)

Варановіч Таццяна Фёдараўна

340-06-15

Аўторак
Серада
Чацвер

10.00 – 11.00
14.00 – 15.00
14.00 – 15.00

Урачы

340-02-62

штодня *

 

Аддзяленне мікрахірургіі № 2 (7-ы паверх 4-ы блок)

Рубіс Уладзімір Васільевіч

340-03-46

Панядзелак
Серада
Чацвер

10.00 – 11.00
14.00 – 15.00
14.00 – 15.00

Урачы

340-10-77

штодня*

 

Хірургічнае аддзяленне № 1 (3-і паверх 4-ы блок)

Ясепкін Аляксандр Уладзіміравіч

340-04-53

Аўторак 
Чацвер

14.00 – 15.00
09.00 – 10.00

Урачы

340-04-56

штодня*

 

Аддзяленне гнойнай хірургіі (ГЦ «Дыябетычная ступня») (2-і паверх 4-ы блок)

Шкода Міхаіл Васільевіч

340-04-50

Аўторак 
Чацвер

10.00 – 11.00
14.00 – 15.00

Урачы

340-04-48

штодня*

 

Хірургічнае аддзяленне №3 (5-ы паверх 4-ы блок)

Чарнаморац Уладзімір Уладзіміравіч

340-01-86

Аўторак 
Серада
Чацвер

09.00 – 10.00
14.00 – 15.00
14.00 – 15.00

Урачы

340-49-25

   

Таракальнае аддзяленне (4-ы паверх 4-ы блок)

Кардыс Віктар Іванавіч

340-04-59

Аўторак Чацвер 

11.00 – 12.00
14.00 – 15.00

Урачы

340-87-39

штодня*

 

Гнойнае таракальнае аддзяленне (9-ы паверх 2-і блок)

Рос Андрэй Іванавіч

345-44-45

Панядзелак
Чацвер

11.00 – 12.00
14.30 – 15.30

Урачы

345-44-77

штодня*

 

Хірургічнае аддзяленне № 2 (ГЦ гастрадуадэнальнай крывацёкаў) (6-ы паверх 3-і блок)

Сакалоўскі Пётр Андрэевіч

340-49-44

Панядзелак
Пятніца

09.00 – 10.00
09.00 – 10.00

Урачы

340-36-33
340-59-23

штодня *

 

Эндакрыналагічнае аддзяленне (3-і паверх 3-і блок)

Караленка Галіна Георгіеўна

340-11-55

Аўторак 
Чацвер

10.00 – 11.00
15.00 – 16.00

Урачы

340-02-55

штодня*

 

Гастраэнтэралагічнае аддзяленне №1 (8-ы паверх 3-і блок)

Панес Вольга Мікалаеўна

340-23-44

Панядзелак
Чацвер

10.00 – 11.00
14.00 – 15.00

Урачы

340-37-33

штодня*

 

Гастраэнтэралагічнае аддзяленне №2 (5-ы паверх 2-і блок)

Каржанеўская Наталля Георгіеўна

340-13-11

Панядзелак
Чацвер

10.00 – 11.00
14.00 – 15.00

Урачы

340-13-11

штодня*

 

Аддзяленне анестэзіялогіі і рэанімацыі №1

Макаранка Канстанцін Барысавіч

341-82-20

Панядзелак
Чацвер

10.00 – 11.00
14.00 – 15.00

Урачы

340-26-33

штодня*

 

Аддзяленне анестэзіялогіі і рэанімацыі №2

Мазур Вадзім Віленавіч

345-40-29

Панядзелак
Аўторак
Серада
Чацвер
Пятніца

12.00 – 13.00
12.00 – 13.00
12.00 – 13.00
14.00 – 15.00
12.00 – 13.00

Урачы

345-40-32

штодня*

 

Прыёмнае аддзяленне

Сцяпуро Вікенцій Вікенцьевіч

340-18-55

Аўторак 
Чацвер

10.00 – 11.00
15.00 – 16.00

 Графік прыёму наведвальнікаў заведуючымі лячэбна-дыягнастычных аддзяленняў

Гарадское аддзяленне медыцынскай рэабілітацыі - клінічны цэнтр традыцыйнай усходняй медыцыны

Загадчык аддзялення

Тэлефон

Дзень тыдня

Часы приёму

Урбановіч Ала Міхайлаўна

340-42-37

Аўторак
Чацвер

10.00 – 13.00
14.00 – 16.30

Аддзяленне алергалогіі і прафпаталогіі - Рэспубліканскі цэнтр прафпаталогіі

Іванова Жанна Сцяпанаўна

340-57-58

Аўторак
Чацвер

10.00 – 11.00
14.00 – 15.00

Афтальмалагічнае кансультатыўна-дыягнастычнае аддзяленне

Віт Вікторыя Антонаўна

340-04-52

Аўторак
Чацвер

08.30 – 09.30
14.00 – 15.00

Аддзяленне лазернай мікрахірургіі

Забароўскі Ігар Генрыхавіч

341-63-95

Серада 
Пятніца

09.00 – 10.00
14.00 – 15.00

* - штодзённа па меры зварачваемасці, акрамя выходных і святочных дзён (за выключэннем выпадкаў іх адсутнасці на перыяд аказання экстранай медыцынскай дапамогі пацыентам)

Тэлефон для даведак, тэл:+375 (17) 345-30-46 - штодзённа, з 08:00 да 20:00

Мы на карце

Даведка:
+375 (17) 345-30-46

Рэгістратура прыёмнага аддзялення
+375(17) 345-35-09

Рэгістратура платных паслуг
+375 (44) 552-46-72
+375 (44) 552-48-37

Ёсць пытанні? Пытайцеся!